Chytré technologie pro živočišnou výrobu

PRODUKTY

Montáž a servis

Nejdokonalejší technologie, super kvalitní zařízení nebo ten nejlepší software se neobejdou bez kvalitní montáže, bezchybné instalace, odborného zaškolení a navazující záruční a pozáruční spolehlivý servis.

Máme dlouholeté zkušenosti s montáží technologií pro skot a prasata. Zaměřeni jsme především na instalaci elektroniky řízených systémů v jednotlivých provozech. Montujeme vlastní zařízení i technologická zařízení od jiných dodavatelů. Pracujeme ve skupinách s dodavateli i samostatně.

O kvalitě naší montážní práce svědčení i ocenění od firmy  Förster-

Technik za nejlepší montáž mléčných automatů. Provádíme záruční i pozáruční servis technologických zařízení pro živočišnou výrobu.

Zaměřeni jsme především na elektronickou identifikaci, dojírny včetně doplňků (přiháněč, selekční branka, váha, atd.), dojící roboty, mléčné automaty, automatické krmné boxy pro skot a prasata. Servis poskytujeme 24/7 ke spokojenosti všech zákazníků.

Zároveň opravujeme desky elektroniky tuzemských i zahraničních dodavatelů – ovládací deska dojení, klávesnice, krmení, vyhrnovacích lopat, el. přihaněčů, identifikace, pedometrů, antén.

Potřebujete s něčím poradit? Nebo chcete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat

Podívejte se na naše další produkty

Řízení chovu skotu

Programové vybavení AGROSOFT – Skot slouží pro každodenní práci zootechniků.

Usnadnění práce zootechnikům a agronomům

V současné době je naprosto samozřejmé používat při zootechnické i agronomické praxi informační technologie propojené s provozními systémy.

Odstranění tepelného stresu

Tepelný stres se stal jedním z nejvýznamnějších faktorů ovlivňující chov skotu.