Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs5/agrosoftcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs5/agrosoftcz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Usnadnění práce zootechnikům a agronomům - Agrosoft Tábor

Chytré technologie pro živočišnou výrobu

VÝZKUM A VÝVOJ

Usnadnění práce zootechnikům a agronomům

V současné době je naprosto samozřejmé používat při zootechnické i agronomické praxi informační technologie propojené s provozními systémy.

Pro zootechniky nabízíme systém s individuálním přístupem ke zvířeti, jehož základem je elektronická identifikace (pro skot i prasata) spojená s identifikací vizuální.

Nejdokonaleji propracován je systém pro dojnice. Nabízíme zprostředkovaně dodávku dojíren, z vlastní výroby dodáváme k řízení pohybu dojnic po stáji selekční/třídící branku. Ta může být rozšířena o vážní systém. Samostatný vážní systém dodáváme jak pro dojnice, tak i pro růstové kategorie. Pro přesné dávkování jádra nabízíme automatické krmné boxy (AKB).

Pro chov skotu v různých variantách podle růstových pásem a kategorií. Pro chov prasat ve variantách jednoduchý couvací nebo průchozí selekční. Ke sledování pohybové aktivity dodáváme zařízení EROS 5P určené na krk zvířete se sledováním intenzity pohybu, dobou přežvykování a žraní. EROS CC je určen na nohu a sleduje vedle intenzity pohybu, dobu klidu, dobu ležení.

Naším novým výrobkem je systém pro sledování zdravotního stavu paznehtů pomocí termokamer. Dodáváme jej ve dvou provedeních mobilní s ručním ovládáním nebo stacionární v kombinací s identifikací zvířat. Jednotlivé systémy pracují samostatně nebo vcelku vzájemně propojené a řízené jedním programovým vybavením.

Pro agronomy nabízíme elektronicky sledovanou evidenci sklizně se sledováním skladových zásob a elektronickou identifikaci strojů i osob. Sledování pohybu zemědělské techniky pomocí GPS. Docházkový a přístupový systém.

Potřebujete s něčím poradit? Nebo chcete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat

Podívejte se na další produkty

Řízení chovu skotu

Programové vybavení AGROSOFT – Skot slouží pro každodenní práci zootechniků.

Odstranění tepelného stresu

Tepelný stres se stal jedním z nejvýznamnějších faktorů ovlivňující chov skotu. 

Montáž a servis

Nejdokonalejší technologie, super kvalitní zařízení nebo ten nejlepší software se neobejdou bez kvalitní montáže, bezchybné instalace, odborného zaškolení a navazující záruční a pozáruční spolehlivý servis.